Internetowa Księgarnia

Internetowa Księgarnia

edukacja, języki, literatura

To z czego słynie nasza księgarnia i co nas odróżnia na tle pozostałych, to fakt, że współdziałamy z największymi portalami opiniotwórczymi służącymi do zestawiania opłat w Internecie. Do tych największych i najsłynniejszych należy skąpiec czy nokaut. Po zakupach mile widziane są opinie wystawiane przez odbiorców na stronie internetowej opineo, dzięki jakim możemy optymalizować swoje usługi, a tym samym zaspokajać wymagania klientów.

Zamawiane przez Państwa produkty które sprzedaje nasza księgarnia, przesyłamy poprzez usługi wysoko doświadczonych kurierów, którzy starają się przekazywać nasze przesyłki do odbiorców w jak najszybszym czasie, po najmniejszych kosztach a zarazem przy zachowaniu wszelkiej staranności w czasie obchodzenia się z Państwa paczką. Stąd paczki są zawsze schludnie opakowane i nienaruszone pomimo istnienia takiego niebezpieczeństwa w czasie przewozu.

Przy zakupie przez Internet, księgarnia stara się dochowywać należytej staranności dotyczącej zachowania bezpieczeństwa w toku dokonywania transakcji. Transakcje są szyfrowane za pomocą protokołu szyfrującego SSL. W przypadku transferu płatności ekspresowo odbywa się autoryzacja karty a jej numer jest uzewnętrzniany wyłącznie firmie eCard. Ponadto bezpieczeństwo zaręcza bank klienta, którego dane wykorzystywane są jedynie w ciągu realizacji zlecenia.

Księgarnia ma w ofercie więcej niż 200 tysięcy tytułów zarazem polskich jak i zagranicznych. Jesteśmy jedną z największych księgarni w Polsce. Książki zbywamy w kraju jak i za granicą. To co nas cechuje to duży wybór, zachęcające ceny oraz bardzo szybkie terminy realizacji, nie przekraczające 3 dni. Dzięki temu jesteśmy solidni i pozyskujemy zaufanie coraz to nowszych klientów.

Księgarnia zarządza przedstawicielami na całym świecie i dzięki temu na co dzień aktualizujemy bazę danych z ofertą tytułów dostępnych w sprzedaży. Nawiązujemy kontakty z największymi sieciami księgarń na całym świecie w większości państw, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć swoim klientom wszystkie tytuły będące obiektem zainteresowania. 

Opieka informatyka

Opieka informatyka

Już w nawet najprostszych firmach pojawiają się poważne problemy z kwestiami czysto informatycznymi. I nie chodzi tutaj wcale o przedsiębiorstwa ...
Czy to już otwarte drzwi wprost do świata terminatora?

Czy to już otwarte drzwi wprost do świata terminatora?

I stała się faktem na dzień dzisiejszy - prawdziwa, zadziwiająca technologiczna rewolucja we współczesnym – i tak już pełnym ...
Jak powstają wady stóp?

Jak powstają wady stóp?

Układ kostny kończyn dolnych łączy się z tułowiem. To na nim spoczywa ciężar całego ciała. Odpowiada od także za sprawne chodzenie. Podporą są stopy, ...